Pershkrimet me te ashpra per cdo shenje, perpiquni te mos ofendoheni.

Dashi: Eshte shume rraskapitese te shikosh se sa i paorganizuar je. Rregulloji vete rremujat e tua dhe liji rehat njerezit perreth.
 
Demi: Ti seriozisht qe duhet ta marresh veten me pak seriozisht, more njeri kokeforte dhe acarues. Njerezit nuk zihen me ty jo sepse mendojne se ke te drejte, por sepse shohin se s’kane arsye!
 
Binjaket: Ca halli ke? Cfare ka qe nuk shkon? Pse je gjithmone kaq konfuz? Dhe sikur kjo te mos mjaftonte, i ben dhe te tjeret konfuze. Mblidh veten.
 
Gaforrja: Ja dhe njeriu me i pasigurt ne qytet… sheh probleme edhe aty ku nuk ekzistojne.
Epo, me ler te te them qe s’i plas njeriu.
 
Luani: C’eshte kjo sjellje qe ke? Te duket vetja si dhurate nga Zoti? Ne fakt je ndeshkim i Zotit per njerzimin.
 
Virgjeresha: Eshte shume e lodhshme te te shohesh duke u rraskapitur me gabimet e njerezve. Ti nuk e kupton sa te bezdisshme jane kritikat e tua. Seriozisht, kaq pa pune je?
 
Peshorja: Je kaq i varur nga te tjeret sa te trajtojne si detyrim. Te pakten perpiqu t’i zgjidhesh vete problemet e tua perpara se te qahesh dhe te kerkosh ndihme. Ndoshta kjo eshte arsyeja pse te gjithe shoket duan te te braktisin.
 
Akrepi: Je nje maniak egoist dhe i vetmi talent qe ke eshte qe i merr gjerat shume personalisht. Dhe ky s’eshte as talent.
 
Shigjetari: Cfare te ben te mendosh qe ke gjithmone te drejte o qenie e veshtire plot mbivleresim te vetes?
 
Bricjapi: Ndryshimet e tua te humorit te perkasin vetem ty. Mbaji brenda vetes… dmth seriozisht, a di te besh qejf edhe te clirohesh ti?
 
Ujori: Ka nje kufi te llumit dhe telasheve ku nje njeri mund ta zhyse veten. Si eshte e mundur qe nje qenie e lire njerzore te arrije te beje zgjedhje kaq idjote?
 
Peshqit: Si thua sikur te gjesh nje personalitet tendin? Edhe beje kete gje pa shume zhurme, nuk i intereson njeriu te degjoje ankesat e tua.
 
Nëse jeni të interesuar për parashikim personal astrologjik, mund të klikoni mbi: Harta Astrologjike për të bërë porosinë tuaj.
 
No Comments Yet

Comments are closed