Këshilla për shenjat:

Dashi: nuk ka problem nëse e lejon veten të tregohesh i dobët ndonjëherë dhe të qash, sepse e dimë që je një luftëtar por edhe luftëtarëve ndonjëhere i lejohet që të nxjerrin jashtë dobësitë e veta.

Demi: je shumë më shumë seç mendon se je. Keni mundësi që të bëni gjëra të jashtëzakonshme, mos lejo asnjeri t’ju ulë poshtë.

 

Binjakët: nuk është e lehtë nuk do jetë kurrë e lehtë por do e kapërceni cdo gjë dhe në fund do jeni në rregull.

 

cancer dancingGaforrja: mos lejoni askend t’ju thotë se cfarë të bëni, ju e dini vetë cfarë është më e mira pëer ju. Mjaft i latë të tjerët të marrin drejtimin tuaj, drejtojeni ju veten.

 

Luani: Relaksohu. Ke ende shumë kohë në dispozicion, nuk ka asnjë problem nëse nuk merrni vendime shpejt, merrni kohën që ju duhet.

 

Virgjëresha: jeni të mrekullueshëm, të dashur dhe të vlerësuar prej të tjerëve. Kam besim se mund t’ia dalësh dhe se ke një potencial të jashtëzakonshëm.

 

Peshorja: nuk keni pse të bëni kompromise gjithmonë që të përshtateni, njerëzit e pëlqejnë edhe njeriun që jeni ju në të vërtetë dhe jeni shumë të bukur.

 

scorpioAkrepi: keni forcën për t’ia dalë mbanë gjithckaje, mos u dorëzo, ju presin ditë shumë më të mira për ju.

 

Shigjetari: e di që ndonjëherë ndjehesh sikur nuk i përket asnjë vendi por do e gjesh rrugën tënde. Ki durim.

 

Bricjapi: mjaft pritët kaq shumë nga vetja, hidhni një hap mbrapa dhe relaksohuni. Nuk mund t’i bëni të gjitha përnjëherësh.

 

Ujori: njerëzit e tjerë nuk të përkufizojnë, je ti që e bën këtë gjë. Mos i lejo të tjerët të përfitojnë prej teje por përkundrazi, vendose veten në plan të parë.

 

Peshqit: mendja juaj mund të bëhet ndonjëherë një vend i dhimbshëm për të qëndruar por është gjithashtu një nga gjërat më të fuqishme dhe të mrekullueshme rreth jush. Falini vetes aq vëmendje sa i falni dhe të tjerëve.

Nëse jeni të interesuar për parashikim personal astrologjik, mund të klikoni mbi: Harta Astrologjike për të bërë porosinë tuaj.

No Comments Yet

Comments are closed