Çfarë njerëzit mendojnë KEQ rreth shenjave por si janë ato NË TË VËRTETË…

Nëse jeni të interesuar për parashikim personal astrologjik, mund të klikoni mbi: Harta Astrologjike për të bërë porosinë tuaj.

ariesDASHI:(çfare mendojne njerëzit): ben si shef, kryelarte, super optimist, i muhabetit

DASHI:(si jane ne te vertete): I pasigurt, ndjen shume tension persiper se do qe te fitoje.

 

taurusDEMI:(çfare mendojne njerëzit): kokeforte, pertace, te merzitshem, kokengjeshur, introverte

DEMI: (si jane ne te vertete): te frikesuar prej ndryshimeve dhe prej te paditures, te ndjeshem, dinamik

 

geminiBINJAKET:(çfare mendojne njerëzit): mendojne se i dine te gjitha, te zhurmshem, te ceket, te gezuar, te pastresuar

BINJAKET: (si jane ne te vertete): kane probleme me lidhjet, te vetmuar, me humor te levizshem, jo shume kurajoze

 

cancerGAFORRJA:(çfare mendojne njerëzit): te komplikuar, te paparashikuar, te ngjitur, te zymte, posesive

GAFORRJA: (si jane ne te vertete): te perqendruar, te vetmuar, pesimist, nostalgjik, te ndrojtur, vezhgues, kokeforte, inteligjente, paqe ruajtes

 

leoLUANI: (çfare mendojne njerëzit): ben si shef, do vetem vemendje, i llastuar, ambicioz

LUANI: (si jane ne te vertete): te ndjeshem, zemermadh, do te ndjehet i nevojitur, lendohet lehtesisht, fal shume

 

virgoVIRGJERESHA: (çfare mendojne njerëzit): te ftohte, mendojne se i dine te gjitha, perfeksionist, [erzgjedhes, te sinqerte

VIRGJERESHA: (si jane ne te vertete): te thelle, teper analizues, me te rritur se mosha, ka nevoje per nje qellim dhe nje pasion, do te ndjehet i vleresuar.

libraPESHORJA:(çfare mendojne njerëzit): do vetem vemendje, i llastuar, i pavendosur, i ceket, imponues, i shtirur

PESHORJA: (si jane ne te vertete): paqe ruajtes, konfuz, i pasigurt, hatermbetes, emocional

 

scorpioAKREPI: (çfare mendojne njerëzit): te ftohte, jo emocional, penetrues ne mendjen e te tjereve, manipulues, dominant, plot sekrete, misterioz

AKREPI: (si jane ne te vertete): te keqkuptuar, te frikesuar prej kaosit, mocioanl ,intensiv, xheloz, haterembetes, te frikesuar prej deshtimit, partner passionant, intensiv, makut

 

sagittariusSHIGJETARI: (çfare mendojne njerëzit): Optimist, argetues, te zhurmshem, te papergjegjshem, te pabindur

SHIGJETARI: (si jane ne te vertete): te rregullt, nuk e vrasin mendjen se çfare mendojne te tjeret rreth tyee, aventuriere, zbavites, te dashur, e urrejne egoizmin

 

BRICJAPI:(çfare mendojne njerëzit): te zymtë, te errët, te trishtuar, te ngrysur, manipulues, te ceket, ben si shef

BRICJAPI:(si jane ne te vertete): i pasigurt, ka nevoje te shprehe vleren e tij, i permbajtur, i vetmuar, i ndjeshem

aquarius moonUjori:(çfare mendojne njerëzit): ben sikur i di te gjitha, i pavarur, kokeforte, konfuzues, manipulues, arrogant, fryhet kot, naiv

UJORI: (si jane ne te vertete): i mencur, vezhgues, mendje hapur, i dashur, inteligjent, zemergjere, pyet veten pse eshte kaq ndryshe, do te vleresohet.

pisces

PESHQIT: (çfare mendojne njerëzit): Misterioz, te cuditshem, narkoman, i lehte per tu mashtruar

PESHQIT: (si jane ne te vertete): sulmon me instiktet e tij, i embel, i veshtire per tu refuzuar, i vemendshem, i kudjesshem, emocionalisht i paqendrueshem, shpirteror, plot imagjinate.

No Comments Yet

Comments are closed